Siinkohal on asendamatu abiline mu tilluke Vulcano Chopper köögikombain (Maximast ammu soetatud), millega on ideaalne väikeseid koguseid püreestada. Viskasin kokku:
- 1 banaani
- 10g puhast kakaopulbrit (vähendatud rasvasisaldusega)
- hästi kanget kohvi (ise panin 3 kuhjaga tl kohvi, umbes 150ml vett peale, lasin ära tõmmata ja jahtunult valasin läbi sõela kombaini)
- paar tilka vanilliessentsi
Banaan - Ergutav mõju kiirelt käiku minevate süsivesikute näol
Kohv - Kofeiin kiirendab südame löögisagedust, teeb erksamaks ja energilisemaks
Kakao - Stimuleerib endorfiinide (õnnehormoonide) teket. Hea tujuga tahad ja jaksad ka rohkem trenni teha! Selles sisalduvad antioksüdandid aitavad tugevada südant, mis on kardiotrenni puhul eriti tähtis. Lisaks sisaldab ka kakao kofeiini.
Soovitan seda juua vahetult enne trenni minemist. Ise tarbisin kodust väljumisel, et 15 min pärast algavaks rühmatrenniks energiatase laes oleks. Kes aga lähevad trenni pärast tööd, siis tehke šeik hommikul valmis, valage tillukesse pudelisse ja tööle kaasa. Ei juhtu sellega midagi :)
PS: Trennijärgne vahepala on täpselt sama tähtis! Valk pärast trenni aitab taastuda, suurendab hapniku- ja toitainete rännet lihaskudedesse ja aitab neid vormida. Samuti ei teki olukorda, kus sa üleni näljasena spordiklubi uksest väljud ja esimesse R-Kioskisse hot dogi jahile lähed. Mina panen trennikotti kokku blenderdatud kohupiima vaarikate & Steviaga ning pistan selle juba riietusruumis pintslisse. Saunas kordades parem istuda ;)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar